Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2017/12/13

Organizacja imprezy
Jeżeli planujesz zorganizowanie imprezy, czeka Cię podjęcie wielu istotnych decyzji.

Przyjęcia, wyjazdy oraz imprezy integracyjne wymagają dobrej organizacji i planowania. O czym należy pamiętać i od czego zacząć, jeśli chcesz, aby Twoja impreza została zapamiętana na długo? Przede wszystkim zastanów się nad charakterem imprezy. 

Spotkanie z okazji uroczystości rodzinnej będzie oczywiście wymagało innych przygotowań niż impreza integracyjna. Im wcześniej zabierzesz się do planowania i rezerwowania, tym lepiej. Będziesz mógł wybrać spośród wielu dostępnych sal i zarezerwować catering bez większych problemów. Może również przydać Ci się też inna pomoc, na przykład firma wynajmująca hostessy w Warszawie lub wypożyczalnia namiotów, jeśli organizujesz imprezę na zewnątrz.

Nie zapominaj również o dobrym planowaniu budżetu - może się okazać, że będziesz musiał zdecydować się na tańszą salę lub catering, albo wręcz przeciwnie - będziesz mógł zapłacić za dodatkowe atrakcje, takie jak na przykład wycieczka albo drinki w eleganckim hotelu. Kluczem jest planowanie. Możesz również powierzyć organizację Twojej imprezy firmę, która się w tym specjalizuje. 

Dzięki temu możesz być pewien, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a Ty nie będziesz musiał tracić czasu i energii na wymyślanie atrakcji i rezerwację sali czy przejazdów. Jeśli więc zainteresuje Cię kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych, możesz zacząć od wyszukania odpowiednich firm w Internecie. Najwięcej znajdziesz oczywiście w dużych miastach, ale również niewielkie miejscowości mogą mieć kilka takich biznesów - wystarczy poszukać.


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Fotorelacja


firma wynajmująca hostessy w Warszawie
kompleksowa organizacja eventów i imprez firmowych
wyjazdy oraz imprezy integracyjne