Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Eventy

Skojarzone z tym artykułem: organizacja eventów, organizacja konferencji, wynajem hostess

Eventy (...) staje się dla wielu firm sposobem na rozwój. Coraz częściej organizację takich wydarzeń powierza się specjalistom w tej dziedzinie.To spora oszczędność czasu i zleceniodawca ma pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Kompleksowa organizacja konferencji bywa wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma w tej dziedzinie wprawy. Dlatego jeżeli dana firma organizuje taki event co jakiś czas, zazwyczaj korzysta z usług firmy zewnętrznej, która zajmuje się organizacją konferencji i innych tego typu wydarzeń. W wielu (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/10/05

Eventy