Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Pośrednictwo finansowe

Skojarzone z tym artykułem: bankowość, finanse, giełda, oszczędności, pieniądze

Pośrednictwo finansowe (...) Pieniądze szczęścia nie dają, lecz są wsparciem w trudnych momentach, na przykład w przypadku konieczności poddania się drogiemu zabiegowi medycznemu i nagłej wizyty w szpitalu. Private bankingTo rodzaj bankowości dla VIPów, a zatem osób mających znaczne sumy pieniędzy oraz wymagających specjalnego traktowania. Private banking daje większe możliwości a także daje bardziej elastyczne możliwości zwiększania kapitału. Osoby z (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2014/03/12

Pośrednictwo finansowe