Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wygodne i stylowe pantofle

Skojarzone z tym artykułem: buty, obuwie, pantofle, sklep

Wygodne i stylowe pantofle (...) swoje stopy, wracając do domu z pracy czy szkoły.  Kieruj się nie tylko jakością wykonania czy użytym tworzywem, ale także jego estetyką. Wygodne i stylowe pantofle mają za zadanie nie tylko chronić nasze stopy przed chłodem, ale także zdobić je i cieszyć nasze oko. Elementu jakości nie można jednak całkowicie pominąć. Nawet najładniejsze kapcie szybko stracą swój urok i czar, jeżeli (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/09/14

Wygodne i stylowe pantofle