Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Grupa Partner

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, kadry, księgowość, pieniądz, płace

Grupa Partner (...) Jesteśmy firmą doradczą i oferująca usługi outsourcingu. Jesteśmy fragmentem grupy Partner wyspecjalizowanej w oferowaniu usług z zakresu szeroko pojętego outsourcingu, finansów oraz prawa pracy. W obszarze zainteresowania naszej firmy leżą średnie oraz duże przedsiębiorstwa, a szczególnie problematyka restrukturyzacji (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2013/09/05

Grupa Partner