Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Medale i nagrody

Skojarzone z tym artykułem: biznes, firma, grawerowanie, ploter, pracownik, przemysł, usługi

Medale i nagrody (...) laurowy. Dzisiaj na całe szczęście są bardziej trwale nagrody. Aby upamiętnić okazję zazwyczaj zleca się grawerowanie na nich daty, miejsca daty wydarzenia. Czasami jest tam także imię i nazwisko zwycięzcy, aby nikt nie (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2017/09/13

Medale i nagrody

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/home/php55.php' (include_path='.:/usr/local/php-55/lib/php') in Unknown on line 0