Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, finanse, księgowość, pieniądz, podatki

Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty (...) Doradca podatkowy często, przez niektórych uważany za zawód pierwszej pomocy. Nikt nie wyjaśni nam obowiązków podatkowych, często zawiłego, niezrozumiałego nam prawa podatkowego lepiej niż profesjonalny. Jest w stanie przygotować on dla nas wszelkiego rodzaju deklaracje i zeznania podatkowe lub udzielić pomocy w ich wypełnianiu. Pokazuje gdzie można zminimalizować (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/04/20

Doradca podatkowy lekiem na podatkowe kłopoty

Pomoc podatkowa

Skojarzone z tym artykułem: ceny, finanse, pieniądze, podatki

Pomoc podatkowa (...) Kancelaria Podatkowa działa w sektorze doradztwa podatkowego od kilku lat. Oferta kancelarii podatkowej obejmuje:Opinie podatkowe:- przygotowywanie dla klienta zarzutów, zażaleń, wniosków, skarg i podań. - pomoc w kontaktach pomiędzy organami finansowymi a podatnikami.- przygotowywanie analiz finansowych oraz (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2014/01/12

Pomoc podatkowa

Warszawa jest miejscem licznych możliwości

Skojarzone z tym artykułem: biuro, biznes, finanse, podatki

Warszawa jest miejscem licznych możliwości (...) Warszawa jest miejscem wielu możliwości: każdy człowiek wie, że w dużych miastach o wiele łatwiej osiągnąć spore zyski. Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Szczecin, Gdańsk pozwalają osiągać o wiele wyższe zyski. W Pcimiu, Górze czy Legnicy zyski i możliwości są o wiele mniejsze. Dlatego biuro rachunkowe lepiej otworzyć w dużym mieście i dużej aglomeracji miejskiej. Usługi księgowe pozwalają przetrwać niejedno.Usługi rachunkowe są sposobem funkcjonowania wielu firm. Księgowość, rachunkowość, obsługa księgowa firm oraz obsługa rachunkowa firm (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2013/12/10

Warszawa jest miejscem licznych możliwości