Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2017/10/14

Potrzebna scena i nagłośnienie?
Kiedy chcesz zorganizować event na scenie koniecznie udaj się do specjalistów.

Może jesteśmy nieskromni, ale mówimy właśnie o nas. To my jesteśmy tymi ludźmi, których w tym wypadku potrzebujesz. Zapewnimy ci kompleksową obsługę klienta razem z wykonaniem planu działania oraz kosztorysu. Informacje, skrojone indywidualnie pod każdego z osobna znajdziecie państwo w naszym serwisie internetowym, gdzie możliwa jest konsultacja wirtualna w określonych godzinach pracy bądź też osobiście w naszym punkcie na ulicy Poznańskiej.
Organizacja wydarzenia na dużą skalę nie jest prostą rzeczą od strony logistycznej, to z pewnością każdy przyzna. Jednak my sprawiamy, że staje się to o niebo prostsze, ponieważ zapewniamy to co najważniejsze, czyli całą infrastrukturę. Wynajem techniki scenicznej to właśnie ta usługa, którą ci możemy wyświadczyć za naprawdę adekwatne do jakości sumę pieniędzy. Jeśli twoją głowę trapi myśl, gdzie wynająć scenę to nasza firma jest odpowiedzią na twoje bolączki. Zgłoś się do nas, a zmienimy twoją ciężką pracę nad organizacją wydarzenia na scenie w prostą pracę, którą można określić słowami: "bułka z masłem". 
Żadne takie przedsięwzięcie nie jest w stanie być zorganizowane bez odpowiedniego zaplecza w postaci miejsca, w którym wszystko może się odbyć oraz możliwe jest zebranie pożądanej grupy docelowej ludzi. To co najbardziej istotne, czyli nagłośnienie i technika sceniczna może być w twoich rękach już po kilku godzinach od krótkiego, konkretnego telefonu. Wystawiamy także fakturę na firmy bądź na podmioty indywidualne. Wszystko zależy od twoich osobistych preferencji. Zobacz tutaj naprawdę warto!


 • BTL Event
  Kompleksowa organizacja eventów i imprez
  Graniczna 41
  62-002 Złotniki k/Poznania
  tel. 61 842 09 54
  e-mail: biuro@btl-event.pl

  http://www.btl-event.com.pl

Fotorelacja


wynajem techniki scenicznej
gdzie wynająć scenę
nagłośnienie i technika sceniczna