Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/04/30

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza
Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza wszystkich do skorzystania z oferty.

Jeżeli potrzebują państwo tłumaczeń specjalistycznych, to gwarantujemy świetną jakość wykonania, dobrą cenę oraz dyskrecję. 
Techniczne tłumaczenia wymagają znajomości języka oraz odpowiednich uprawnień. My te uprawnienia posiadamy, a dodatkowo cechujemy się dokładnością i dbałością o najmniejsze szczegóły tłumaczonego tekstu. 
Często zdarza się, że specjalistyczne tłumaczenie musi być potwierdzone przez tłumacza przysięgłego, więc zapewniamy państwu wszystkie najważniejsze wymogi. Poznańskie biuro tłumaczeń wykona tłumaczenia dla firm i instytucji, ale również osób indywidualnych. 
Mamy specjalistyczną wiedzę, więc branża techniczna jest nam doskonale znana. Gwarantuje to dokładne merytorycznie skonstruowane tłumaczenie danego tekstu. Zajmiemy się wszystkimi tłumaczeniami z takich specjalizacji jak: marketing, medycyna, prawo, ekonomia, ale również pracami naukowymi czy umowami. 
Każda z dziedzin wymaga specjalistycznej wiedzy w branży, a nasze tłumaczenia wykonuje tylko wykwalifikowana kadra w danym temacie. Specjalistyczne tłumaczenie w naszym biurze to przede wszystkim solidność wykonania. W dobrej cenie otrzymają państwo wykonaną pracę w najwyższych standardach. 
Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz na stronę fachowe-tlumaczenia.pl/tlumaczenia-techniczne
Odpowiemy na wszystkie pytania i dołożymy wszelkich starań, aby zlecone tłumaczenie wykonać w jak najszybszym terminie. Wszystkie wykonane przez nas prace spełniają wymogi prawne, dzięki którym mogą państwo z nich korzystać we wszystkich miejscach w Polsce i za granicą.

Fotorelacja


poznańskie biuro tłumaczeń
techniczne tłumaczenia
specjalistyczne tłumaczenie