Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wybór komornika z Bydgoszczy

Skojarzone z tym artykułem: komornik, prawnik, radca prawny, usługi prawnicze, windykacja

Wybór komornika z Bydgoszczy (...) informacje, m.in: zakres działalności, obszar działania, dane kontaktowe. Przeważnie na portalu znajduje się również strona z licytacjami komorniczymi w Bydgoszczy, dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z przedmiotami aukcji. Zaznaczyć tu należy, że biorąc udział w takim (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2016/05/15

Wybór komornika z Bydgoszczy

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, pieniądz, piła, porady, prawnik, prawo, wałcz

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko (...) różnym klientom zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym. Prawnicy służą pomocą i dobrą radą, a także reprezentują stronę w sporze. Mocną stroną tej kancelarii jest (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/03/28

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko