Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, pieniądz, piła, porady, prawnik, prawo, wałcz

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko (...) świadczenie usług w języku angielskim, a także w języku niemieckim i rosyjskim. Zatem również obcokrajowcy mogą przyjść po pomoc do kancelarii adwokackiej w Wałczu. Kancelaria prowadzi (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/03/28

Kancelaria prawna z Wałcza - Piotr Waśko

Wypadek na drodze

Skojarzone z tym artykułem: biznes, prawo, usługi

Wypadek na drodze (...) bardzo często kwestie te skupiają się przede wszystkim na drobnych stłuczkach.Każdy posiadacz samochodu dba o to, aby jego pojazd był ubezpieczony. Dzięki temu, jakiekolwiek stłuczki niezależnie od tego, czy spowodowane z jego winy, czy też winowajcą jest ktoś inny, są podstawą do ubiegania się o odszkodowanie. Odszkodowania stanowią element bardzo istotny, w kontekście naprawy uszkodzeń jakich doznał nasz samochód.Dlatego też należy skupić się na nich w najwyższym stopniu i zadbać o to, aby ubezpieczenie obejmowała jak najwięcej punktów. Uzyskiwanie odszkodowań w tym wypadku znacząco zależne jest od faktu winy. Jeśli winowajcą całego zdarzenia, co najczęściej (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2013/12/21

Wypadek na drodze