Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Meble kuchenne tylko z litego drewna

Skojarzone z tym artykułem: dom, kuchnia, meble, producent, wnętrze

Meble kuchenne tylko z litego drewna (...) swoje projekty, ale często też taki fachowiec jest otwarty na sugestie i życzenia klientów i wykonuje meble na zamówienie, pod konkretny wymiar. To już właściwie standard, ponieważ tylko odpowiednio dopasowane do konkretnego wnętrza meble będą się właściwie prezentowały. Poza tym odpowiednio je zaaranżują. Jeśli już urządzamy kuchnię, (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/03/14

Meble kuchenne tylko z litego drewna