Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Horyzontalne przewierty sterowane

Skojarzone z tym artykułem: budowa domu, dom, przewierty, przewierty sterowane, usługi budowlane

Horyzontalne przewierty sterowane (...) Statystyki mówią wszystko: w Europie Zachodniej 60-70 proc. prac wykonuje się za pomocą tej technologii, podczas gdy w naszym kraju odsetek ten sięga zaledwie ok. 20 proc. Na szczęście szybko to się zmienia, jeszcze niedawno było ich znacznie mniej.Technologia nie jest bowiem skomplikowana. Polega na wykonaniu otworu pilotażowego, który rozwiercany jest do odpowiedniej średnicy. Następnie umieszcza się w nim rurę osłonową, przewodową lub (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2020/04/10

Horyzontalne przewierty sterowane