Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2016/05/15

Rachunkowa pomoc od kancelarii BSO
Wiele osób w dzisiejszych czasach decyduje się na podjęcie własnej działalności gospodarczej, co za tym idzie, pojawia się coraz więcej problemów związanych z finansami, rachunkowością.

Nie oznacza to, że osoby cywilnoprawne, nieprowadzące własnego biznesu, nie mają trudności z rozliczeniami.

Tyle firm... Którą zatem wybrać?
Z tego powodu istnieje wiele zapytań, jakie są polecane biura rachunkowe we Wrocławiu. Tutaj naprzeciw wychodzi chociażby Wrocławska kancelaria doradztwa podatkowego BSO. Wszyscy wiemy, jak wiele może nas spotkać podczas rozliczania podatków. Często warto sięgnąć po pomoc i udać się do specjalistów, którzy fachowo udzielą nam porad. Doradzą, jakie kroki musimy podjąć i w jaki sposób mamy je wykonać.

Czym się zajmuje Wrocławskie biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe zajmie się prowadzeniem naszych ksiąg rachunkowych, co jest dla niektórych wyzwaniem, z jakim nie mogą sobie poradzić. Nie jest to powód do wstydu, a jedynie do tego, aby skorzystać z usług odpowiedniego biura.

Ważnym aspektem, który może nas skłonić do udania się po uzyskanie pomocy od specjalistów w dziedzinie rachunkowości, jest oferowana kompleksowa obsługa prawna. Z takim doradztwem, poradami, a także odpowiedziami na nurtujące nas zagadnienia, możemy być pewni, że działamy zgodnie z prawem. Dowiedzieć się również możemy, czy inni również są w zgodzie z prawem, współpracując z nami. Gdy nie jesteśmy pewni zachowań innych ludzi, kierowanych w naszą stronę, dotyczących tematyki rachunkowości firmy, księgowości - takie biuro jest idealnym wyborem, aby uzyskać kompleksową pomoc w tej dziedzinie. Pamiętajmy, że ani my, ani nasza firma, nie jesteśmy sami, jeśli chodzi o problemy z prowadzeniem rachunkowości, księgowości.

Fotorelacja


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa