Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wybór komornika z Bydgoszczy

Skojarzone z tym artykułem: komornik, prawnik, radca prawny, usługi prawnicze, windykacja

Wybór komornika z Bydgoszczy (...) przedsięwzięciu możemy nabyć przedmioty w bardzo atrakcyjnych cenach, których nigdy nie osiągnęłyby na normalnym rynku. Najczęściej wybierany komornik z Bydgoszczy to Komornik Damian Skóra, którego działania obejmują cały powiat bydgoski. Kolejni komornicy na liście są (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2016/05/15

Wybór komornika z Bydgoszczy