Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Sprawne zarządzanie projektami

Skojarzone z tym artykułem: biznes, ekonomia, finanse, rekrutacja

Sprawne zarządzanie projektami (...) Business Solutions to nowoczesna firma z branży doradztwa personalnego i zarządczego. W obszarze zainteresowania przedsiębiorstwa znajdują się takie usługi jak: doradztwo personalne, zarządzanie projektami, rekrutacja i selekcja pracowników, doradztwo zarządcze. W ramach doradztwa zarządczego oferujemy naszym klientom konsulting w obszarze zarządzania strategicznego i organizacji wewnętrznej firmy. W ramach tego świadczenia pomagamy w opracowaniu zasadniczych dla każdej firmy elementów, a zatem misji, wizji a także strategii firmy. Opierając się na zdobytym doświadczeniu a także naszej bogatej wiedzy nadzorujemy proces (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2013/10/12

Sprawne zarządzanie projektami