Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Kontrola dostępu w hotelarstwie

Skojarzone z tym artykułem: budownictwo, dom, remonty

Kontrola dostępu w hotelarstwie (...) Cywilizacja od zamierzchłych mierzy się z problemem ochrony gospodarstw domowych. Dlatego jednym z najstarszych rozwiązań wytworzonych przez nas były wszelkiego kształtu zamki – na przykład zawiasy do drzwi, zamki do drzwi. Problem jest obecne nawet teraz. Inna jest jedynie forma kluczy. Dziś oczywiście istotna jest także problem estetyki. Przodownikiem pracy w obszarze będą hotele, zgrabnie szukają równowagi między przystępnością a przepychem, dostępem do przestrzeni i bezpieczeństwem. U nich dlatego trzeba poszukiwać najbardziej wyrafinowanych rozwiązań.Decyzja co do właściwego producenta akcesoriów meblowych jest sporym problem. Wykonanie tego rodzaju wyrobów jest niemożliwa do namacalnej oceny. W rzeczywistości ocena żywotności sprzętu następuje kompletnie oddzielnie i niezależnie po odbiorze zamówienia. I jest to trudność nie do ominięcia. I nie musi to być zupełnie mocno skorelowane z ceną. Jest to dodatkowo, biorąc pod uwagę, że meble nabywa się często na kilkadziesiąt lat. Na jakość mebli składa się multum czynników. Duże znaczenie mają zawiasy, ważne by były wytrzymałe i (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/03/31

Kontrola dostępu w hotelarstwie