Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wynajem mat wejściowych to komfort pracy

Skojarzone z tym artykułem: maty, maty wejściowe, serwis, wynajem

Wynajem mat wejściowych to komfort pracy (...) wracają powrotem na swoje miejsce. Natomiast maty zużyte i niedające się do dalszej używalności są utylizowane. Utylizacją również zajmuje się serwis mat. Podobnie jak maty wejściowe, również i odzież robocza jest wizerunkiem firmy, dlatego też odzież ta powinna zawierać w swojej treści poważne argumenty, które skłonią do jej zakupu albo wynajęcia. Odzież robocza winna być dopasowana do potrzeb (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/02/28

Wynajem mat wejściowych to komfort pracy