Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza

Skojarzone z tym artykułem: poznańskie biuro tłumaczeń, specjalistyczne tłumaczenie, techniczne tłumaczenia

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza (...) wszystkie najważniejsze wymogi. Poznańskie biuro tłumaczeń wykona tłumaczenia dla firm i instytucji, ale również osób indywidualnych. Mamy specjalistyczną wiedzę, więc branża techniczna jest nam doskonale znana. Gwarantuje to dokładne merytorycznie skonstruowane tłumaczenie danego tekstu. Zajmiemy się wszystkimi tłumaczeniami z takich specjalizacji jak: marketing, medycyna, prawo, ekonomia, ale również pracami naukowymi czy umowami. Każda z dziedzin wymaga specjalistycznej wiedzy w branży, a nasze tłumaczenia wykonuje tylko (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2018/04/30

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza