Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2018/06/22

Szkolenia biznesowe
Szkolenia biznesowe są bardzo ważnym elementem, który pomoże nam rozwinąć się zawodowo i zdobyć doświadczenie potrzebne w dalszej karierze.

Dobrym przykładem są szkolenia z Tableau, które już od ponad dwudziestu lat organizowane są w całym kraju i za jego granicami. 
Prowadzą je przeszkoleni wykładowcy np z firmy https://newdatalabs.com/ którzy doskonale wiedzą czym jest narzędzie do analizy danych i jemu podobne programy. Przekażą nam oni wszystko, czego będziemy potrzebować, czyli między innymi nauczymy się tego jak zwizualizować dane i jak korzystać z rozwiązań takich jak narzędzie do analizy danych. 
W krótkim czasie zdobędziemy całą masę niezbędnej wiedzy i poczujemy, że nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. To najlepsze szkolenia z Tableau w kraju i nie ma co do tego wątpliwości. Potwierdzą to setki, jeśli nie tysiące zadowolonych klientów, którzy teraz osiągają sukcesy na skalę światową. Ale jak właściwie wygląda takie szkolenie? Zaczynamy o ósmej rano. 
Spotykamy się w miejscu wyznaczonym przez zarząd i rozpoczynamy zajęcia wstępne, na których poznajemy prowadzących i założenia kursu. Następnie mamy dwie lub trzy godziny ćwiczeń i przechodzimy do wprowadzania nabytych umiejętności w życie. Na koniec spotykamy się w restauracji, aby zjeść razem obiad na koszt firmy. 
Szkolenia z Tableau kończą się zazwyczaj koło godziny szesnastej, a więc dokładnie tak jak zwyczajny dzień pracy. W tym momencie powinniśmy już wiedzieć jak zwizualizować dane i jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach w biznesie. Lepszego szkolenia nie znajdziecie, musicie skorzystać z tego. Już teraz sprawdź kiedy będziemy w twoim mieście.

Fotorelacja


narzędzie do analizy danych
szkolenia z Tableau
jak zwizualizować dane