Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2020/04/16

Toner Epson
O ekonomicznym drukowaniu w domu, biurze czy szkole powiedziano już nieomal wszystko.

Mówiąc ogólnie wszyscy psioczą na za duże ceny materiałów eksploatacyjnych, które narzucają korporacje produkujące urządzenia drukujące. Rynek niezwykle szybko zareagował na znaczne parcie kupujących przede wszystkim w zakresie ograniczenia kosztów zakupu materiałów eksploatacyjnych. Powstało wiele firm, które oferują tusze oryginalne HP a także tonery regenerowane, a więc nabijane po zużyciu po raz kolejny tuszem albo proszkiem drukującym. Popularne stały się również komplety do indywidualnego doładowywania wykorzystanych kaset laserowych i atramentowych. Markowy toner lub tusz to pewność długotrwałej pracy drukarki - przekonują producenci oryginalnych podzespołów eksploatacyjnych. To kompletne banialuki - ripostują dla odmiany firmy wytwarzające tonery i tusze zamienniki HP. Nasz toner albo tusz w przeciwieństwie do tonerów oraz tuszy oryginalnych napełniany jest do pełna. Nie oszukujemy więc partnerów oferując im nie do końca pełne naboje. Ponadto jakość naszych produktów nie ustępuje jakością tonerom a także tuszom oryginalnym.

Fotorelacja


biznes
biuro
materiały eksploatacyjne