Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Biuro brokerskie

Skojarzone z tym artykułem: broker, broker ubezpieczeniowy, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenie

Biuro brokerskie (...) towarzystwa ubezpieczeniowego.W ramach kontroli a także obsługi wdrożonego programu oferowane są: dostosowywanie programu do zmieniających się potrzeb klienta, administracja polisami - monitorowanie terminów płatności, aktualizacja danych i sprawdzanie terminów ekspiracji, natychmiastowe reagowanie na nowe potrzeby ubezpieczeniowe klienta, nadzór nad realizacją wdrożonego programu i ocena jego przebiegu.Do szczegółowego zakresu naszych usług należą takie działania jak: ubezpieczenia (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/01/30

Biuro brokerskie