Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Biuro brokerskie

Skojarzone z tym artykułem: broker, broker ubezpieczeniowy, gwarancje ubezpieczeniowe, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenie

Biuro brokerskie (...) Kompleksowa obsługa brokerska proponowana przez nasze biuro brokerskie obejmuje: aktywną pomoc w procesie likwidacji szkód, obsługę a także kontrolę wdrożonego programu, budowę indywidualnego programu ubezpieczenia.W ramach budowy programu ubezpieczeniowego oferowane są: negocjowanie ceny a także szczegółowych warunków umów, z uwzględnieniem indywidualnych klauzul rozszerzających zakres ochrony ubezpieczeniowej, rzetelna a także gruntowna analiza istniejącego programu ubezpieczeń lub (...)

Dodany przez Grzegorz Żak | 2014/01/30

Biuro brokerskie