Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Medale i nagrody

Skojarzone z tym artykułem: biznes, firma, grawerowanie, ploter, pracownik, przemysł, usługi

Medale i nagrody (...) Tradycja nagradzania zwycięzców różnych konkurencji sięga starożytności. Co prawda wtedy nikt nie słyszał o medalach (bo także nie było wiadome jak grawerować na nich bez zbytniej straty materiału, co zapewnia dzisiejszy używany (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2017/09/13

Medale i nagrody

Wypadek na drodze

Skojarzone z tym artykułem: biznes, prawo, usługi

Wypadek na drodze (...) Funkcjonowanie w ruchu drogowym jest czynnikiem który w znaczący sposób warunkuje nasze bezpieczeństwo. W zależności o tego jak bardzo jesteśmy rozważni, ostrożni i zaangażowani myślowo właśnie w te kwestie, skupiamy się mniej, czy też bardziej na sytuacjach zachodzących w ruchu drogowym . To z kolei warunkuje stopień bezpieczeństwa jaki jesteśmy w stanie zapewnić innym uczestnikom.Bardzo często nieodpowiedzialne zachowania na drodze, brak uwagi i zburzenia koncentracji oraz wiele pokrewnych elementów związanych z tą kwestią, przyczyniają się do wzrostu częstotliwości wypadków drogowych. Jest to element bardzo niebezpieczny dla zdrowia i życia uczestników ruchu, choć (...)

Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2013/12/21

Wypadek na drodze