Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2016/04/03

Warszawa - idealne miasto na konferencję
Konferencje stały się istotnym elementem naszego życia.

Spotkania branżowe i naukowe mają służyć wymianie poglądów i poszerzaniu wiedzy, zatem moda na tego typu zgromadzenia nikogo nie powinna dziwić. 
Na ocenę konferencji wpływa wiele czynników, a jej organizacja nie jest zadaniem prostym. Wiadomo, że trzeba ustalić dogodny termin, zaprosić ciekawych gości, a przede wszystkim wymyślić odpowiednią tematykę. To od niej zależeć będzie i wybór prelegentów, i tematyka ich wykładów. Ważny jest też wybór miejsca, w którym takie spotkanie ma się odbyć. Jeśli chcemy, by w konferencji uczestniczyło wiele osób z różnych zakątków Polski lub myślimy o zaproszeniu gości z zagranicy, ważne jest wybranie miejsca, do którego każdy będzie mógł się dostać bez problemów. 
Miasta, do których można dostać się pociągiem, autostradą lub samolotem, to najlepsze miasta na wielkie konferencje Warszawa spełnia takie warunki, stąd i spora ilość tego typu spotkań. Im większe spotkanie, tym ważniejsza staje się sprawna organizacja konferencji Warszawa, jako miasto chętnie wybierana na tego typu wydarzenia,może się pochwalić licznymi firmami, które skutecznie pomagają w organizacji konferencji. To dzięki nim można szybko znaleźć najlepsze miejsce na spotkanie oraz dopracować wszystkie szczegóły z nim związane. Pomoc w szukaniu miejsca na nocleg, doradztwo w zakresie wyboru formy cateringowej - oto wybrane usługi, z jakich zazwyczaj można skorzystać. 
W chwili, gdy za organizację ważnego spotkania zabierze się warszawski organizator konferecji i imprez firmowych, można mieć pewność, że będzie ono doskonale zaplanowane na każdym kroku.


 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Fotorelacja


finanse
ekonomia
pieniądz
imprezy
konferencje