Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Wypalanie dpf

Skojarzone z tym artykułem: czyszcenie filtrów dpf, warsztat samochodowy, wypalanie filtra cząstek stałych

Wypalanie dpf (...) czy też wypalanie filtra cząstek stałych. Nawiasem mówiąc, na takie działanie decyduje się gros osób. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo przecież nikt nie lubi niepotrzebnie przepłacać. Ciężko pracujemy w końcu na każdą złotówkę, więc nie marnujmy naszych pieniędzy. Czyszczenie czy wypalanie filtrów dpf ma jak najbardziej sens, kiedy ów filtr nie jest jeszcze w tragicznym stanie. Można w ten sposób przedłużyć jego żywotność, a samochód jeździ bez zarzutu. Wystarczy zatem znaleźć warsztat samochodowy, w którym tego (...)

Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/02/13

Wypalanie dpf