Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Waldemar Arciszewski | 2016/05/15

Wybór komornika z Bydgoszczy
Poszukujesz dobrego komornika z Bydgoszczy lub chciałbyś wziąć udział w licytacjach komorniczych? Podpowiemy Ci gdzie szukać przydatnych informacji.

Oczywiście najlepiej poszukać w internecie, ponieważ na każdej stronie lokalnej kancelarii komorniczej znajdziesz potrzebne informacje, m.in: zakres działalności, obszar działania, dane kontaktowe. Przeważnie na portalu znajduje się również strona z licytacjami komorniczymi w Bydgoszczy, dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z przedmiotami aukcji. Zaznaczyć tu należy, że biorąc udział w takim przedsięwzięciu możemy nabyć przedmioty w bardzo atrakcyjnych cenach, których nigdy nie osiągnęłyby na normalnym rynku.

Najczęściej wybierany komornik z Bydgoszczy to Komornik Damian Skóra, którego działania obejmują cały powiat bydgoski. Kolejni komornicy na liście są skuteczni, ale np jest jeden który nie obejmuje swoją działalnością gminy Sicienko.

Oprócz wyżej wymienionych godni polecenia są i inni, którzy umożliwiają korzystanie z portalu EPU (Elektronicznego Postępowania Upominawczego), dzięki czemu możemy spokojnie złożyć wniosek sądowy drogą elektroniczną. Kancelaria komornika udostępnia możliwość korzystania osobom upoważnionym z MPE (Monitor Postepowania Egzekucyjnego). Wystarczy nam do tego przeglądarka internetowa i możemy cieszyć się ciągłą, wygodną i efektywną komunikacją elektroniczną m in. z wierzycielami.

Fotorelacja


usługi prawnicze
radca prawny
prawnik
windykacja
komornik