Ciekawostki

Najnowsze

Co zrobić w sytuacji, gdy firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić odszkodowania za szkody na mieniu i osobie powstałe w wyniku kolizji drogowej? Jedynym skutecznym sposobem na dochodzenie roszczeń z tytułu wypłaty należnych odszkodowań jest szukanie specjalizującego się w prowadzeniu spraw z firmami ubezpieczeniowymi. Większa i szersza znajomość różnych przepisów prawnych pozwala często dużo bardziej skutecznie wywalczyć duże sumy odszkodowań nawet w wydawałoby się beznadziejnej sytuacji.

Katedra Analizy Rynku i Badań Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poinformowała o wydaniu publikacji na temat efektywności różnych rodzajów badań marketingowych. Publikacja wydana została pod patronatem Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, specjalizującego się w prowadzeniu profesjonalnych badań marketingowych i badań produktów przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod badawczych takich jak Studio CATI.


Dodany przez Michalina Jaworska | 2020/02/13

Wypalanie dpf
Czy czyszcenie filtrów dpf ma sens? Jaki warsztat samochodowy wykonuje usługi typu: wypalanie filtra cząstek stałych? 
Odpowiedzi na tego typu pytania poszukują kierowcy samochodów z silnikiem diesla, w których ów filtr wymaga wymiany. To rzecz normalna, że poszczególne części w pojeździe zużywają się po jakimś czasie i trzeba je po prostu zastąpić nowymi. Filtr dpf nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Ale trzeba w tym miejscu wyraźnie zaznaczyć, że taka wymiana nie jest tania. 
Zdecydowanie lepszą opcją jest czyszcenie filtrów dpf czy też wypalanie filtra cząstek stałych. Nawiasem mówiąc, na takie działanie decyduje się gros osób. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo przecież nikt nie lubi niepotrzebnie przepłacać. Ciężko pracujemy w końcu na każdą złotówkę, więc nie marnujmy naszych pieniędzy. 
Czyszczenie czy wypalanie filtrów dpf ma jak najbardziej sens, kiedy ów filtr nie jest jeszcze w tragicznym stanie. Można w ten sposób przedłużyć jego żywotność, a samochód jeździ bez zarzutu. Wystarczy zatem znaleźć warsztat samochodowy, w którym tego typu usługi są wykonywane i sprawa nam się rozwiąże. 
Skoro już mowa o samochodach, zastanówmy się nad tym, jakiego typu pojazdy najlepiej wybierać. Benzynowe, z silnikiem diesla czy może z instalacją gazową? 
Trudno byłoby tutaj komukolwiek cokolwiek doradzać, bo każdy kupujący ma jakieś swoje preferencje. Poza tym, nie ma przecież samochodu idealnego, bo każdy ma wady i zalety. 
A często jest tak, że kupujący wybierają konkretne auto przede wszystkim kierując się jego ceną.
Uslugę czyszczenia filtra DPF można zlecić tej firmie.

Fotorelacja


czyszcenie filtrów dpf
warsztat samochodowy
wypalanie filtra cząstek stałych